https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2023 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
VI Runda
-
Lipno
, 13 sierpnia 2023
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Pola startowe
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #151 Dawid ZAREMBA
2 - #5 Jan ROMPKOWSKI
3 - #11. Jakub KUROWSKI
4 - #69 Szymon KORDALSKI
5 - #26 Maksymilian ONASZ
6 - #824 Kacper RATKO
7 - #18 Mateusz KULCZYK
8 - #129 Nikodem ORZECHOWSKI
9 - #157 Bartosz ZIELIŃSKI
10 - #994 Michał DRYPA
11 - #74 Dawid BERBELICKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #151 Dawid ZAREMBA
2 - #5 Jan ROMPKOWSKI
3 - #11. Jakub KUROWSKI
5 - #26 Maksymilian ONASZ
6 - #824 Kacper RATKO
7 - #18 Mateusz KULCZYK
8 - #129 Nikodem ORZECHOWSKI
9 - #157 Bartosz ZIELIŃSKI
10 - #994 Michał DRYPA
11 - #74 Dawid BERBELICKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dawid ZAREMBA
16:47:09.783
16:49:31.849
16:49:45.266
9.938
16:52:56.173
1
1:56.404
49.5
2:06.342
16:54:52.577
+11.482
1:44.922
2
1:50.984
51.9
3:57.326
16:56:43.561
+7.894
1:43.090
3
1:53.041
51.0
5:50.367
16:58:36.602
+10.551
1:42.490
4
1:52.907
51.0
7:43.274
17:00:29.509
+10.721
1:42.186
5
1:54.933
50.1
9:38.207
17:02:24.442
+9.901
1:45.032
6
1:55.597
49.8
11:33.804
17:04:20.039
+10.500
1:45.097
7
1:55.283
50.0
13:29.087
17:06:15.322
+10.556
1:44.727
8
1:55.616
49.8
15:24.703
17:08:10.938
+9.472
1:46.144
9
1:54.880
50.1
17:19.583
17:10:05.818
+7.661
1:47.219
10
1:57.303
49.1
19:16.886
17:12:03.121
+9.872
1:47.431
11
1:56.501
49.4
21:13.387
17:13:59.622
+6.278
1:50.223
12
1:54.500
50.3
23:07.887
17:15:54.122
+0.277
1:54.223
13
1:58.953
48.4
25:06.840
17:17:53.075
+8.524
1:50.429