https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Rajdy/OSR
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
SSV Turbo - Wyścig pierwszy
2023 | Rajdy
|
Orlen Super Race
IV Runda
-
Wólka Gościeradowska
, 17 czerwca 2023
Krzysztof Biel
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #208 Michal ADAMIK
2 - #205 Adam GOŃSKI
3 - #299 Matyáš DOSTÁL
4 - #220 Tomasz SOKOŁOWSKI / Marta SOKOŁOWSKA
5 - #223 Matěj ZIBAR
6 - #210 Ján HNIDKA HNIDKOVA Slavomíra
7 - #201 Przemysław PRZYDRÓŻNY
8 - #225 Tomasz PORĘBNY
9 - #202 Easy DRIVER / Easy PILOT
10 - #204 Tomasz BARGIEL / Bartek GÓRKA
11 - #244 Robert GAWLAK / Alex PAWLAK
12 - #238 Tomas STANČEK
13 - #230 Arkadiusz SZCZEŚNIAK
14 - #222 Paweł PIETRANEK
15 - #213 Piotr KAŹMIERCZAK
16 - #255 Kamil GOLEC
17 - #228 Rafał GORZYNIK
18 - #250 Piotr JAWORSKI
19 - #235 Piotr KWITKOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #205 Adam GOŃSKI
3 - #299 Matyáš DOSTÁL
4 - #220 Tomasz SOKOŁOWSKI / Marta SOKOŁOWSKA
5 - #223 Matěj ZIBAR
6 - #210 Ján HNIDKA HNIDKOVA Slavomíra
7 - #201 Przemysław PRZYDRÓŻNY
8 - #225 Tomasz PORĘBNY
9 - #202 Easy DRIVER / Easy PILOT
10 - #204 Tomasz BARGIEL / Bartek GÓRKA
11 - #244 Robert GAWLAK / Alex PAWLAK
12 - #238 Tomas STANČEK
13 - #230 Arkadiusz SZCZEŚNIAK
14 - #222 Paweł PIETRANEK
15 - #213 Piotr KAŹMIERCZAK
16 - #255 Kamil GOLEC
17 - #228 Rafał GORZYNIK
18 - #250 Piotr JAWORSKI
19 - #235 Piotr KWITKOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam GOŃSKI
1
5:22.842
89.2
5:22.842
12:43:02.069
-0.669
5:23.511
2
5:18.813
90.3
10:41.655
12:48:20.882
-4.939
5:23.752
3
5:20.318
89.9
16:01.973
12:53:41.200
+10.551
5:09.767
4
5:05.522
94.3
21:07.495
12:58:46.722
-4.157
5:09.679
5
5:20.850
89.8
26:28.345
13:04:07.572
-6.804
5:27.654
6
5:22.337
89.3
31:50.682
13:09:29.909
-5.355
5:27.692