https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Rajdy/OSR
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad 4x4 - Wyścig pierwszy
2023 | Rajdy
|
Orlen Super Race
VI Runda
-
Stegna
, 23 września 2023
Krzysztof Biel
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #117 Adam KRYSIAK
2 - #196 Dominik DUROŇ
3 - #130 Piotr MICHALAK
4 - #140 Filip STRACH
5 - #154 Zdenék POSPÍŠIL
6 - #174 Łukasz PLUTA
7 - #145 Sebastian KIEWICZ
8 - #135 Marek LEHMANN
9 - #144 Jozef KOHÚT
10 - #103 Vladimír HAVEL
11 - #199 Bartosz TOMASZEWSKI
12 - #175 Grzegorz MICHALSKI
13 - #171 Adrian ZIELIŃSKI
14 - #161 Adam BEZDĚK
15 - #160 Robert STEFANOWSKI
16 - #128 Adam PIETRZAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #117 Adam KRYSIAK
2 - #196 Dominik DUROŇ
3 - #130 Piotr MICHALAK
4 - #140 Filip STRACH
5 - #154 Zdenék POSPÍŠIL
6 - #174 Łukasz PLUTA
7 - #145 Sebastian KIEWICZ
8 - #135 Marek LEHMANN
9 - #144 Jozef KOHÚT
11 - #199 Bartosz TOMASZEWSKI
12 - #175 Grzegorz MICHALSKI
13 - #171 Adrian ZIELIŃSKI
14 - #161 Adam BEZDĚK
15 - #160 Robert STEFANOWSKI
16 - #128 Adam PIETRZAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam KRYSIAK
1
4:16.672
70.1
4:16.672
13:00:20.525
+30.227
3:46.445
2
4:14.875
70.6
8:31.547
13:04:35.400
+28.859
3:46.016
3
4:19.972
69.2
12:51.519
13:08:55.372
+24.211
3:55.761
4
4:20.453
69.1
17:11.972
13:13:15.825
+21.175
3:59.278
5
4:23.528
68.3
21:35.500
13:17:39.353
+28.575
3:54.953
6
4:25.418
67.8
26:00.918
13:22:04.771
+41.477
3:43.941
7
4:22.293
68.6
30:23.211
13:26:27.064
+21.433
4:00.860
8
4:31.457
66.3
34:54.668
13:30:58.521
+34.399
3:57.058
9
4:27.261
67.3
39:21.929
13:35:25.782
+20.179
4:07.082
10
4:40.340
64.2
44:02.269
13:40:06.122
+34.156
4:06.184
11
4:24.938
67.9
48:27.207
13:44:31.060
+30.747
3:54.191
12
4:31.996
66.2
52:59.203
13:49:03.056
+27.961
4:04.035
13
8:46.160
34.2
1:01:45.363
13:57:49.216
+4:41.999
4:04.161
14
4:42.059
63.8
1:06:27.422
14:02:31.275
+26.903
4:15.156
15
5:34.796
53.8
1:12:02.218
14:08:06.071
-2:12.942
7:47.738
16
4:47.364
62.6
1:16:49.582
14:12:53.435
+45.723
4:01.641
17
4:52.656
61.5
1:21:42.238
14:17:46.091
+41.758
4:10.898
18
4:54.418
61.1
1:26:36.656
14:22:40.509
+47.488
4:06.930
19
4:48.996
62.3
1:31:25.652
14:27:29.505
+44.981
4:04.015
20
5:00.930
59.8
1:36:26.582
14:32:30.435
+43.586
4:17.344
21
5:01.793
59.6
1:41:28.375
14:37:32.228
+53.586
4:08.207
22
5:01.465
59.7
1:46:29.840
14:42:33.693
+46.496
4:14.969
23
5:07.058
58.6
1:51:36.898
14:47:40.751
+52.613
4:14.445
24
5:00.430
59.9
1:56:37.328
14:52:41.181
+49.102
4:11.328