https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
SST 300 - Trening kwalifikacyjny II
2023 | Wyścigi
|
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Runda 1 - Dzień 1
-
Radom
, 22 kwietnia 2023
Szymon Wilk
Jacek Szlachta
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #66. Patrycjusz WIDUCH
2 - #21 Przemyslaw FUSIARZ
3 - #7 Patryk STANKIEWICZ
4 - #45 Dawid DZIEDZIC
5 - #6 Bartosz KRYGIER
6 - #23 Kacper RANISZEWSKI
7 - #33 Łukasz ADAMCZYK
8 - #50 Marcin BURZYŃSKI
9 - #32 Kamil KUZIA
10 - #44 Mikołaj ZYMON
11 - #90 Wojciech GÓRSKI
12 - #54 Wojciech ORLIŃSKI
13 - #53 Martin SAFLIK
14 - #18 Łukasz KOCOT
15 - #39 Ewa MADEJ
16 - #72 Adam DRZYZGUŁA
17 - #91 Jakub GALOS
18 - #36 Albert WOŹNIAK
19 - #8 Urszula KUSZKA
20 - #25 Tomasz GRUCHACZ
21 - #19 Urszula WACHOWSKA
22 - #9 Stanisław DUDA
23 - #52 Mariusz WILK
24 - #76 Gabriel CIESIELSKI
25 - #98 Łukasz KOWALSKI
26 - #34 Marcin MIKOŁAJCZYK
27 - #40 Maksymilian REGUŁA
28 - #15 Artur SERAFIN
29 - #60 Tomasz NOWAK
30 - #69 Dorota PRZYBYŁA
31 - #22 Julia KAMIŃSKA
32 - #12 Oliwier KOWALSKI
33 - #89 Paulina DYNA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #66. Patrycjusz WIDUCH
2 - #21 Przemyslaw FUSIARZ
3 - #7 Patryk STANKIEWICZ
4 - #45 Dawid DZIEDZIC
5 - #6 Bartosz KRYGIER
6 - #23 Kacper RANISZEWSKI
7 - #33 Łukasz ADAMCZYK
8 - #50 Marcin BURZYŃSKI
9 - #32 Kamil KUZIA
10 - #44 Mikołaj ZYMON
11 - #90 Wojciech GÓRSKI
12 - #54 Wojciech ORLIŃSKI
13 - #53 Martin SAFLIK
14 - #18 Łukasz KOCOT
16 - #72 Adam DRZYZGUŁA
17 - #91 Jakub GALOS
18 - #36 Albert WOŹNIAK
19 - #8 Urszula KUSZKA
20 - #25 Tomasz GRUCHACZ
21 - #19 Urszula WACHOWSKA
22 - #9 Stanisław DUDA
23 - #52 Mariusz WILK
24 - #76 Gabriel CIESIELSKI
25 - #98 Łukasz KOWALSKI
26 - #34 Marcin MIKOŁAJCZYK
27 - #40 Maksymilian REGUŁA
28 - #15 Artur SERAFIN
29 - #60 Tomasz NOWAK
30 - #69 Dorota PRZYBYŁA
31 - #22 Julia KAMIŃSKA
32 - #12 Oliwier KOWALSKI
33 - #89 Paulina DYNA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patrycjusz WIDUCH
15:07.790
12:30:25.956
1
54.229
56.4
16:02.019
12:31:20.185
+12.333
41.896
2
43.741
70.0
16:45.760
12:32:03.926
+6.696
37.045
3
42.773
71.5
17:28.533
12:32:46.699
-0.717
43.490
4
40.547
75.5
18:09.080
12:33:27.246
-5.371
45.918
5
40.523
75.5
18:49.603
12:34:07.769
+3.552
36.971
6
40.340
75.9
19:29.943
12:34:48.109
+1.383
38.957
7
39.955
76.6
20:09.898
12:35:28.064
+3.765
36.190
8
39.734
77.0
20:49.632
12:36:07.798
+3.632
36.102
9
39.386
77.7
21:29.018
12:36:47.184
+3.652
35.734
10
39.388
77.7
22:08.406
12:37:26.572
+1.841
37.547
11
40.342
75.9
22:48.748
12:38:06.914
+3.247
37.095
12
39.194
78.1
23:27.942
12:38:46.108
+2.610
36.584
13
39.227
78.0
24:07.169
12:39:25.335
+1.074
38.153
14
39.184
78.1
24:46.353
12:40:04.519
+1.712
37.472
15
38.893
78.7
25:25.246
12:40:43.412
+2.258
36.635
16
38.970
78.5
26:04.216
12:41:22.382
-18.788
57.758
17
38.696
79.1
26:42.912
12:42:01.078
-53.336
1:32.032
18
39.929
76.6
27:22.841
12:42:41.007
+3.770
36.159
19
39.941
76.6
28:02.782
12:43:20.948