https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
PitBike Junior - Trening dowolny
2023 | Wyścigi
|
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Runda 5 - Dzień 1
-
Radom
, 26 sierpnia 2023
Grzegorz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #75 Antoni GURAL
2 - #773 Jan BABIARZ
3 - #690 Franek MYNARSKI
4 - #50 Maciej WILGOCKI
5 - #25 Hanna SROKA
6 - #10 Jan WITEK
7 - #44 Wojciech TABOR
8 - #22 Maksymilian JUSKOWIAK
9 - #52 Matej SMETANA
10 - #45 Erik KRÁLIK
11 - #789 Marcel KENDZIORSKI
12 - #24 Natalia SROKA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #75 Antoni GURAL
2 - #773 Jan BABIARZ
4 - #50 Maciej WILGOCKI
5 - #25 Hanna SROKA
6 - #10 Jan WITEK
7 - #44 Wojciech TABOR
8 - #22 Maksymilian JUSKOWIAK
9 - #52 Matej SMETANA
10 - #45 Erik KRÁLIK
11 - #789 Marcel KENDZIORSKI
12 - #24 Natalia SROKA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Antoni GURAL
1:53.977
9:02:43.429
1
55.195
55.4
2:49.172
9:03:38.624
-2.498
57.693
2
45.712
66.9
3:34.884
9:04:24.336
+1.103
44.609
3
45.539
67.2
4:20.423
9:05:09.875
+2.731
42.808
4
41.867
73.1
5:02.290
9:05:51.742
+0.689
41.178
5
41.971
72.9
5:44.261
9:06:33.713
+1.616
40.355
6
41.876
73.1
6:26.137
9:07:15.589
+1.133
40.743
7
52.548
58.2
7:18.685
9:08:08.137
+12.300
40.248
8
59.064
51.8
8:17.749
9:09:07.201
+19.216
39.848
9
41.831
73.2
8:59.580
9:09:49.032
-10.556
52.387
10
41.324
74.0
9:40.904
9:10:30.356
-49.538
1:30.862
11
41.068
74.5
10:21.972
9:11:11.424
+1.670
39.398
12
44.475
68.8
11:06.447
9:11:55.899
+4.698
39.777
13
48.231
63.4
11:54.678
9:12:44.130
14
41.771
73.3
12:36.449
9:13:25.901