Otwarta - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IX Runda - Stryków, 18 lipca 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

21

Maciej Zdunek

CAMK Człuchów

Yamaha

25 #1

25 #1

50

2

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

22 #2

15 #6

37

3

4

Aleksander Giruć

Białoruś

Honda

14 #7

20 #3

34

4

71

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

16 #5

18 #4

34

5

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

18 #4

16 #5

34

6

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

20 #3

12 #9

32

7

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

15 #6

14 #7

29

8

33

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

13 #8

13 #8

26

9

7

Jacek Lonka

A. Głogów

Kawasaki

0 #24

22 #2

22

10

83

Anton Demchenko

Ukraina

KTM

10 #11

11 #10

21

11

69

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Honda

11 #10

10 #11

21

12

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

8 #13

9 #12

17

13

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

9 #12

6 #15

15

14

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

6 #15

7 #14

13

15

115

Tomasz Vasiczek

Czechy

KTM

12 #9

0 #26

12

16

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

5 #16

5 #16

10

17

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

0 #30

8 #13

8

18

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

7 #14

1 #20

8

19

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

4 #17

4 #17

8

20

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

3 #18

3 #18

6

21

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

1 #20

2 #19

3

22

61

Tomasz Zych

KM Cross Lublin

KTM

2 #19

0 #30

2

23

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

0 #21

0 #22

0

24

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

0 #23

0 #21

0

25

94

Arkadiusz Michalczuk

A. Warszawa

Yamaha

0 #22

-

0

26

30

Rafał Maciążek

Dynamik Warszawa

Suzuki

0 #27

0 #23

0

27

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

0 #25

0 #24

0

28

89

Igor Solec

Ukraina

Yamaha

0 #34

0 #25

0

29

45

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

KTM

0 #26

0 #28

0

30

87

Oleg Volovich

Ukraina

KTM

0 #29

0 #27

0

31

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

0 #28

0 #29

0

32

93

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

Honda

0 #31

-

0

33

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

0 #32

-

0

34

451

Adrian Słomczewski

Dynamik Warszawa

Yamaha

0 #33

-

0