Open - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Pozostałe

Zawody Motocrossowe im.Z.Rutkowskiego - Rosówek, 15 października 2006
Andrzej Olszewski
Andrzej Gaszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

15

29:01.609

25

2

100

Steven Bolkow

Niemcy

Honda

15

29:20.018

+18.409

22

3

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

15

29:27.159

+25.550

20

4

6

Stefan Ermich

Niemcy

Honda

15

29:48.491

+46.882

18

5

15

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

30:15.588

+1:13.979

16

6

95

Mathias Linke

Niemcy

Kawasaki

15

30:24.752

+1:23.143

15

7

99

Carsten Thans

Niemcy

Honda

15

30:30.099

+1:28.490

14

8

17

Oliver Simon

Niemcy

KTM

15

30:55.241

+1:53.632

13

9

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

14

29:07.188

+1 okr.

12

10

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

29:35.020

+1 okr.

11

11

91

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

14

30:02.923

+1 okr.

10

12

72

Erick Hussehl

Niemcy

Yamaha

14

30:22.304

+1 okr.

9

13

4

Marcel Zechin

Niemcy

Yamaha

14

30:32.054

+1 okr.

8

14

76

Dawid Eick

Niemcy

Yamaha

13

29:02.385

+2 okr.

7

15

27

Maciej Korbolewski

LKS Viktoria

Suzuki

13

30:02.762

+2 okr.

6

16

101

Dawid Pioch

Niemcy

Suzuki

13

30:30.952

+2 okr.

5

17

81

Maciej Kowalski

LKS Viktoria

Yamaha

13

30:33.003

+2 okr.

4

18

59

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

13

30:51.295

+2 okr.

3

19

13

Marcin Openchowski

LKS Viktoria

Yamaha

13

31:07.654

+2 okr.

2

20

303

Dawid Zaremba

Honda

13

31:29.116

+2 okr.

1

21

34

Tomasz Andrzejewski

MKO Oborniki

Honda

12

30:08.896

+3 okr.

22

10

Radosław Michalak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

31:05.553

+3 okr.

23

96

Szymon Dąbrowski

LKS Viktoria

Honda

11

29:06.043

+4 okr.

24

9

Ryszard Karpik

Klub Motorowy Szczecin

Honda

11

29:15.936

+4 okr.

25

227

Michał Adamkiewicz

Klub Motorowy Szczecin

Honda

11

29:38.304

+4 okr.

26

44

Adrian Wawrzyniak

LKS Viktoria

KTM

11

30:42.228

+4 okr.

27

54

Witold Kotuliński

NZ

Yamaha

10

30:05.387

+5 okr.

NU

128

Kacper Szczotkiewicz

MKO Oborniki

Yamaha

9

21:50.658

+6 okr.

NU

50

Kamil Sałata

NZ

Husqvarna

5

17:10.318

+10 okr.

NU

61

Michał Maciejewski

Klub Motorowy Szczecin

Yamaha

4

10:28.135

+11 okr.

NU

56

Lars Hinz

Niemcy

11

23:22.184

+4 okr.