250 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 250 cc - Dnipropetrovsk, 21 maja 2006
Eddie Herd
Vladimir Sidorov
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Roman Morozov

UKR / FMU

Suzuki

16

36:43.968

25

2

64

Sergei Lebedev

RUS / MFR

Yamaha

16

37:00.715

+16.747

22

3

49

Marco Casucci

ITA / FMI

KTM

16

37:11.083

+27.115

20

4

51

Matteo Dottori

ITA / FMI

Kawasaki

16

37:27.501

+43.533

18

5

17

Mykola Paschinskyy

UKR / FMU

KTM

16

37:35.157

+51.189

16

6

65

Evgeniy Mihaylov

RUS / MFR

Yamaha

16

37:36.422

+52.454

15

7

60

Eugeniy Zemskov

RUS / MFR

Yamaha

16

37:38.477

+54.509

14

8

4

Vitaliy Tonkov

RUS / MFR

Yamaha

16

37:52.360

+1:08.392

13

9

100

Ronny Bakke

NOR / NMF

Honda

16

37:56.741

+1:12.773

12

10

70

Sergiy Chmil

UKR / FMU

Suzuki

16

39:10.128

+2:26.160

11

11

61

Vadim Subbotin

RUS / MFR

Honda

15

36:47.310

+1 okr.

10

12

56

Aleksandr Bugreev

RUS / MFR

Yamaha

15

37:31.039

+1 okr.

9

13

62

Sergei Subbotin

RUS / MFR

Honda

15

37:39.342

+1 okr.

8

14

104

Vetaliy Karazhon

RUS / MFR

KTM

15

38:09.951

+1 okr.

7

15

9

Valeriy Dotcenko

UKR / FMU

KTM

15

38:18.830

+1 okr.

6

16

103

Sergey Ganzha

RUS / MFR

KTM

15

38:20.149

+1 okr.

5

17

63

Dmytro Vintaev

RUS / MFR

Honda

15

38:21.002

+1 okr.

4

18

71

Konstantin Utkin

UKR / FMU

KTM

15

38:27.391

+1 okr.

3

19

80

Vadim Galijach

UKR / FMU

Suzuki

15

38:34.471

+1 okr.

2

20

14

Vladimir Litovko

UKR / FMU

Honda

15

39:05.098

+1 okr.

1

21

69

Oleksandr Ovtcharenko

UKR / FMU

KTM

14

38:15.079

+2 okr.

22

12

Igor Michnevich

UKR / FMU

Yamaha

14

38:34.063

+2 okr.

23

72

Ivan Kluchko

UKR / FMU

Suzuki

12

38:40.714

+4 okr.

24

22

Oleksiy Ovtcharenko

UKR / FMU

KTM

7

18:59.420

+9 okr.

25

20

Artem Sadilov

RUS / MFR

Yamaha

3

8:00.069

+13 okr.

26

55

Vladimir Budko

RUS / MFR

Yamaha

3

8:33.324

+13 okr.

NS

5

Juriy Dzheparov

UKR / FMU

Suzuki

NS

21

Anton Asmanov

UKR / FMU

KTM

NS

30

Oleg Shumilo

UKR / FMU

Honda

NS

36

Allan Scheel Hansen

DEN / DMU

Kawasaki

NS

79

Oleg Shevkun

UKR / FMU

Honda

NS

101

Nikolaj Cochu

MLD / FMRM

Suzuki