250 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 250 cc - Dnipropetrovsk, 21 maja 2006
Eddie Herd
Vladimir Sidorov
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

51

Matteo Dottori

ITA / FMI

Kawasaki

15

34:58.200

25

2

1

Roman Morozov

UKR / FMU

Suzuki

15

35:06.189

+7.989

22

3

64

Sergei Lebedev

RUS / MFR

Yamaha

15

35:25.067

+26.867

20

4

49

Marco Casucci

ITA / FMI

KTM

15

35:32.762

+34.562

18

5

4

Vitaliy Tonkov

RUS / MFR

Yamaha

15

35:53.454

+55.254

16

6

17

Mykola Paschinskyy

UKR / FMU

KTM

15

35:59.567

+1:01.367

15

7

9

Valeriy Dotcenko

UKR / FMU

KTM

15

36:08.149

+1:09.949

14

8

22

Oleksiy Ovtcharenko

UKR / FMU

KTM

15

36:15.418

+1:17.218

13

9

55

Vladimir Budko

RUS / MFR

Yamaha

15

36:25.531

+1:27.331

12

10

65

Evgeniy Mihaylov

RUS / MFR

Yamaha

15

36:26.607

+1:28.407

11

11

20

Artem Sadilov

RUS / MFR

Yamaha

15

36:52.615

+1:54.415

10

12

60

Eugeniy Zemskov

RUS / MFR

Yamaha

15

36:57.700

+1:59.500

9

13

104

Vetaliy Karazhon

RUS / MFR

KTM

14

35:44.542

+1 okr.

8

14

56

Aleksandr Bugreev

RUS / MFR

Yamaha

14

35:50.831

+1 okr.

7

15

101

Nikolaj Cochu

MLD / FMRM

Suzuki

14

35:55.177

+1 okr.

6

16

62

Sergei Subbotin

RUS / MFR

Honda

14

35:56.391

+1 okr.

5

17

61

Vadim Subbotin

RUS / MFR

Honda

14

35:58.199

+1 okr.

4

18

70

Sergiy Chmil

UKR / FMU

Suzuki

14

36:16.166

+1 okr.

3

19

100

Ronny Bakke

NOR / NMF

Honda

14

36:36.718

+1 okr.

2

20

103

Sergey Ganzha

RUS / MFR

KTM

14

37:14.325

+1 okr.

1

21

80

Vadim Galijach

UKR / FMU

Suzuki

13

34:59.262

+2 okr.

22

63

Dmytro Vintaev

RUS / MFR

Honda

13

36:12.671

+2 okr.

23

14

Vladimir Litovko

UKR / FMU

Honda

13

36:24.499

+2 okr.

24

12

Igor Michnevich

UKR / FMU

Yamaha

13

36:40.858

+2 okr.

25

69

Oleksandr Ovtcharenko

UKR / FMU

KTM

12

35:31.535

+3 okr.

26

72

Ivan Kluchko

UKR / FMU

Suzuki

11

36:06.730

+4 okr.

27

21

Anton Asmanov

UKR / FMU

KTM

8

21:21.804

+7 okr.

28

71

Konstantin Utkin

UKR / FMU

KTM

5

13:55.251

+10 okr.

29

30

Oleg Shumilo

UKR / FMU

Honda

5

14:07.457

+10 okr.

30

79

Oleg Shevkun

UKR / FMU

Honda

5

35:01.799

+10 okr.

NS

5

Juriy Dzheparov

UKR / FMU

Suzuki

NS

36

Allan Scheel Hansen

DEN / DMU

Kawasaki