125 cc Junior - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

81

Herjan Brakke

NED / KNMV

Honda

12

25:27.519

25

2

16

Gert Krestinov

EST / EMF

KTM

12

25:42.213

+14.694

22

3

9

Kristjan Ratsep

EST / EMF

Honda

12

26:01.449

+33.930

20

4

116

Sascha Naude

RSA / AMU

Yamaha

12

26:02.803

+35.284

18

5

35

Marco Maddii

ITA / FMI

Honda

12

26:04.191

+36.672

16

6

70

Mykola Pashchynskyy

UKR / FMU

KTM

12

26:07.464

+39.945

15

7

162

Robertus Stevens

NED / KNMV

RMZ

12

26:22.947

+55.428

14

8

211

Kaspars Kraulis

LAT / LaMSF

Yamaha

12

26:28.566

+1:01.047

13

9

34

Mauro Fiorgentili

ITA / FMI

KTM

12

26:50.039

+1:22.520

12

10

134

Robert Lind

SWE / SVEMO

Honda

12

27:15.092

+1:47.573

11

11

28

Rasmus Kroch Jorgensen

DAN / DMU

Suzuki

12

27:16.578

+1:49.059

10

12

45

Oskaras Agafonovas

LIT / LMSF

KTM

12

27:17.431

+1:49.912

9

13

105

Henrik Graarud

NOR / NMF

Yamaha

12

27:18.131

+1:50.612

8

14

51

Łukasz Lonka

POL / PZM

Honda

12

27:25.280

+1:57.761

7

15

37

Gian Luca Martini

ITA / FMI

KTM

12

27:30.430

+2:02.911

6

16

146

Łukasz Bembenik

POL / PZM

KTM

12

27:35.810

+2:08.291

5

17

89

Stuwey Reijnders

NED / KNMV

Kawasaki

12

27:36.928

+2:09.409

4

18

53

Tomasz Małecki

POL / PZM

Kawasaki

11

26:06.831

+1 okr.

3

19

161

Radoslav Baranovskyj

LIT / LMSF

KTM

11

26:34.983

+1 okr.

2

20

86

Rob Kraaijevanger

NED / KNMV

KTM

11

26:38.601

+1 okr.

1

21

88

Jeffrey Meurs

NED / KNMV

Kawasaki

10

27:52.224

+2 okr.

NU

95

Olivier Hermans

BEL / FMB

KTM

9

20:22.180

+3 okr.

NU

77

Jan Olav Lunewski

NOR / NMF

Suzuki

8

17:22.007

+4 okr.

NU

143

Maciej Dróbka

POL / PZM

Honda

3

7:11.996

+9 okr.

NU

50

Per Kristian Bakke

NOR / NMF

Yamaha

3

8:09.293

+9 okr.

NU

67

Vytautas Bucas

LIT / LMSF

KTM

+12 okr.

NS

245

Rajmondas Machrov

LIT / LMSF

Yamaha

NS

163

Illya Ivanov

UKR / FMU

Suzuki

NS

144

Bartosz Szafran

POL / PZM

Kawasaki

NS

122

Vadim Haliyash

UKR / FMU

Suzuki

NS

83

Caerl Klis

NED / KNMV

Yamaha

NS

79

Denys Zhurik

UKR / FMU

TM

NS

78

Andiy Mahankov

UKR / FMU

KTM

NS

54

Paweł Nowicki

POL / PZM

KTM

NS

47

Mantas Jonavicius

LIT / LMSF

Honda

NS

6

Christian Juul

DAN / DMU

Honda