80 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Alessandro Lupino

ITA / FMI

KTM

10

2:03.398

7

2

151

Harri Kullas

FIN / SML

KTM

11

2:04.860

+1.462

11

3

158

Davis Ivanovs

LAT / LaMSF

Yamaha

11

2:04.913

+1.515

6

4

95

Dennis Baudrexl

GER / DMSB

KTM

10

2:06.273

+2.875

8

5

94

Ken Roczen

GER / DMSB

Suzuki

12

2:06.451

+3.053

9

6

9

Andrea Cimberio

ITA / FMI

KTM

10

2:06.809

+3.411

9

7

126

Robert Bergman

SWE / SVEMO

Suzuki

10

2:06.880

+3.482

9

8

93

Niks Apfelbaums

LAT / LaMSF

KTM

11

2:07.137

+3.739

10

9

68

Martin Varrand

EST / EMF

Kawasaki

10

2:07.241

+3.843

6

10

129

Tom Johnsson

SWE / SVEMO

Suzuki

7

2:07.282

+3.884

7

11

21

Alessandro Valente

ITA / FMI

Honda

9

2:07.471

+4.073

9

12

77

Lauri Lehtla

EST / EMF

KTM

10

2:07.979

+4.581

10

13

51

Aleksandr Tonkov

RUS / MFR

KTM

10

2:08.195

+4.797

8

14

85

Max Anstie

NED / KNMV

Kawasaki

10

2:08.241

+4.843

7

15

5

Giacomo Redondi

ITA / FMI

Honda

9

2:08.336

+4.938

6

16

25

Indrek Magi

EST / EMF

Yamaha

10

2:08.354

+4.956

6

17

99

Andre Park

EST / EMF

Suzuki

9

2:08.730

+5.332

8

18

152

Petar Petrov

BUL / BMF

Yamaha

11

2:08.741

+5.343

9

19

39

Bence Szuoboda

AUT / OAMTC

KTM

9

2:08.803

+5.405

8

20

105

Dominique Pascal Thury

GER / DMSB

KTM

11

2:08.920

+5.522

9

21

83

Glenn Goldenhoff

NED / KNMV

Yamaha

11

2:09.251

+5.853

7

22

157

Matiss Karro

LAT / LaMSF

Honda

7

2:09.409

+6.011

4

23

120

Robert Justs

NED / KNMV

Suzuki

9

2:09.742

+6.344

8

24

86

Patryk Gudbaj Galica

POL / PZM

Yamaha

8

2:09.818

+6.420

8

25

38

Cedric Lieber

BEL / MUL

KTM

9

2:10.264

+6.866

8

26

48

Jef Cloots

BEL / FMB

Yamaha

9

2:10.564

+7.166

7

27

84

Kristers Teko

NED / KNMV

Honda

10

2:10.575

+7.177

9

28

54

Maxim Nazarov

RUS / MFR

KTM

12

2:10.645

+7.247

5

29

72

Mathias Pedersen

DAN / DMU

Yamaha

10

2:10.657

+7.259

6

30

55

Rukstela Nerijus

LIT / LMSF

KTM

9

2:10.849

+7.451

8

31

81

Menno Aussems

NED / KNMV

Honda

9

2:11.384

+7.986

5

32

124

Stefan Olsen

DAN / DMU

Honda

10

2:11.928

+8.530

8

33

62

Edoardo Spongia

SMN / FSM

KTM

7

2:12.482

+9.084

7

34

106

Oskar Pieniążek

POL / PZM

Yamaha

10

2:12.542

+9.144

6

35

80

Patrick Vos

NED / KNMV

Suzuki

10

2:14.574

+11.176

6

36

37

Julien Lieber

BEL / MUL

KTM

10

2:15.801

+12.403

10

37

35

Andrij Burenko

UKR / FMU

Suzuki

8

2:16.640

+13.242

7

38

29

Janis Karklins

LAT / LaMSF

Honda

10

2:16.794

+13.396

9

39

89

Tomasz Wysocki

POL / PZM

Yamaha

9

2:17.492

+14.094

6

40

60

Nicolo Zinetti

SMN / FSM

KTM

9

2:18.332

+14.934

4

41

91

Bartosz Piątek

POL / PZM

Yamaha

9

2:18.430

+15.032

6

42

107

Bartosz Sawczuk

POL / PZM

Yamaha

9

2:18.503

+15.105

7

43

96

Luis Carstens

ESP / RFME

Yamaha

10

2:25.981

+22.583

6

44

92

Robert Hestkowski

POL / PZM

Yamaha

5

2:26.397

+22.999

4

45

200

Dariusz Jędrej

POL / PZM

Suzuki

10

2:27.255

+23.857

7

46

33

Olexiy Molchanov

UKR / FMU

TM

8

2:29.129

+25.731

8

47

169

Sergej Levchenko

UKR / FMU

Kawasaki

10

2:39.584

+36.186

8