80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Alessandro Lupino

ITA / FMI

KTM

8

2:16.184

6

2

77

Lauri Lehtla

EST / EMF

KTM

6

2:16.326

+0.142

2

3

94

Ken Roczen

GER / DMSB

Suzuki

7

2:18.585

+2.401

6

4

93

Niks Apfelbaums

LAT / LaMSF

KTM

5

2:19.280

+3.096

3

5

124

Stefan Olsen

DAN / DMU

Honda

10

2:20.337

+4.153

6

6

158

Davis Ivanovs

LAT / LaMSF

Yamaha

4

2:21.157

+4.973

4

7

25

Indrek Magi

EST / EMF

Yamaha

5

2:21.719

+5.535

2

8

83

Glenn Goldenhoff

NED / KNMV

Yamaha

9

2:22.696

+6.512

6

9

95

Dennis Baudrexl

GER / DMSB

KTM

7

2:23.060

+6.876

5

10

157

Matiss Karro

LAT / LaMSF

Honda

7

2:23.234

+7.050

4

11

84

Kristers Teko

NED / KNMV

Honda

9

2:23.297

+7.113

5

12

151

Harri Kullas

FIN / SML

KTM

6

2:23.410

+7.226

2

13

120

Robert Justs

NED / KNMV

Suzuki

7

2:23.471

+7.287

6

14

72

Mathias Pedersen

DAN / DMU

Yamaha

9

2:23.622

+7.438

3

15

86

Patryk Gudbaj Galica

POL / PZM

Yamaha

5

2:23.654

+7.470

2

16

48

Jef Cloots

BEL / FMB

Yamaha

8

2:24.246

+8.062

8

17

81

Menno Aussems

NED / KNMV

Honda

6

2:24.440

+8.256

3

18

105

Dominique Pascal Thury

GER / DMSB

KTM

9

2:24.710

+8.526

6

19

38

Cedric Lieber

BEL / MUL

KTM

7

2:24.933

+8.749

4

20

85

Max Anstie

NED / KNMV

Kawasaki

8

2:25.334

+9.150

5

21

5

Giacomo Redondi

ITA / FMI

Honda

8

2:25.734

+9.550

2

22

39

Bence Szuoboda

AUT / OAMTC

KTM

7

2:25.737

+9.553

4

23

152

Petar Petrov

BUL / BMF

Yamaha

9

2:26.251

+10.067

2

24

9

Andrea Cimberio

ITA / FMI

KTM

8

2:27.400

+11.216

5

25

55

Rukstela Nerijus

LIT / LMSF

KTM

6

2:27.528

+11.344

4

26

129

Tom Johnsson

SWE / SVEMO

Suzuki

8

2:27.842

+11.658

8

27

126

Robert Bergman

SWE / SVEMO

Suzuki

10

2:27.870

+11.686

2

28

54

Maxim Nazarov

RUS / MFR

KTM

8

2:29.734

+13.550

4

29

35

Andrij Burenko

UKR / FMU

Suzuki

4

2:30.011

+13.827

2

30

51

Aleksandr Tonkov

RUS / MFR

KTM

8

2:30.572

+14.388

4

31

99

Andre Park

EST / EMF

Suzuki

9

2:30.854

+14.670

5

32

107

Bartosz Sawczuk

POL / PZM

Yamaha

8

2:31.329

+15.145

8

33

68

Martin Varrand

EST / EMF

Kawasaki

9

2:31.564

+15.380

9

34

37

Julien Lieber

BEL / MUL

KTM

8

2:32.812

+16.628

6

35

62

Edoardo Spongia

SMN / FSM

KTM

6

2:33.110

+16.926

3

36

21

Alessandro Valente

ITA / FMI

Honda

7

2:33.594

+17.410

4

37

106

Oskar Pieniążek

POL / PZM

Yamaha

8

2:34.081

+17.897

2

38

89

Tomasz Wysocki

POL / PZM

Yamaha

5

2:34.261

+18.077

5

39

80

Patrick Vos

NED / KNMV

Suzuki

8

2:37.926

+21.742

3

40

29

Janis Karklins

LAT / LaMSF

Honda

5

2:41.654

+25.470

2

41

60

Nicolo Zinetti

SMN / FSM

KTM

8

2:45.292

+29.108

2

42

91

Bartosz Piątek

POL / PZM

Yamaha

8

2:49.100

+32.916

3

43

33

Olexiy Molchanov

UKR / FMU

TM

6

2:49.798

+33.614

4

44

92

Robert Hestkowski

POL / PZM

Yamaha

4

2:56.672

+40.488

4

45

96

Luis Carstens

ESP / RFME

Yamaha

7

2:57.204

+41.020

3

46

200

Dariusz Jędrej

POL / PZM

Suzuki

5

3:30.006

+1:13.822

3

47

169

Sergej Levchenko

UKR / FMU

Kawasaki

4

3:44.991

+1:28.807

4