80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

4

Alessandro Lupino

ITA / FMI

KTM

9

20:20.221

25

2

83

Glenn Goldenhoff

NED / KNMV

Yamaha

9

20:56.875

22

3

126

Robert Bergman

SWE / SVEMO

Suzuki

9

20:57.922

20

4

151

Harri Kullas

FIN / SML

KTM

9

21:05.731

18

5

95

Dennis Baudrexl

GER / DMSB

KTM

9

21:06.552

16

6

157

Matiss Karro

LAT / LaMSF

Honda

9

21:08.220

15

7

124

Stefan Olsen

DAN / DMU

Honda

9

21:12.942

14

8

158

Davis Ivanovs

LAT / LaMSF

Yamaha

9

21:16.887

13

9

25

Indrek Magi

EST / EMF

Yamaha

9

21:20.728

12

10

94

Ken Roczen

GER / DMSB

Suzuki

9

21:24.644

11

11

48

Jef Cloots

BEL / FMB

Yamaha

9

21:48.588

10

12

86

Patryk Gudbaj Galica

POL / PZM

Yamaha

9

21:52.486

9

13

9

Andrea Cimberio

ITA / FMI

KTM

9

22:01.981

8

14

129

Tom Johnsson

SWE / SVEMO

Suzuki

9

22:03.838

7

15

72

Mathias Pedersen

DAN / DMU

Yamaha

9

22:14.020

6

16

105

Dominique Pascal Thury

GER / DMSB

KTM

9

22:28.320

5

17

84

Kristers Teko

NED / KNMV

Honda

9

22:29.313

4

18

68

Martin Varrand

EST / EMF

Kawasaki

9

22:30.454

3

19

120

Robert Justs

NED / KNMV

Suzuki

9

22:32.440

2

20

38

Cedric Lieber

BEL / MUL

KTM

9

22:40.925

1

21

54

Maxim Nazarov

RUS / MFR

KTM

9

22:42.150

22

77

Lauri Lehtla

EST / EMF

KTM

9

22:44.119

23

5

Giacomo Redondi

ITA / FMI

Honda

8

20:22.548

24

152

Petar Petrov

BUL / BMF

Yamaha

8

20:27.030

25

93

Niks Apfelbaums

LAT / LaMSF

KTM

8

20:37.959

26

106

Oskar Pieniążek

POL / PZM

Yamaha

8

20:55.231

27

35

Andrij Burenko

UKR / FMU

Suzuki

8

20:56.212

28

62

Edoardo Spongia

SMN / FSM

KTM

8

21:03.985

29

99

Andre Park

EST / EMF

Suzuki

8

21:05.247

30

21

Alessandro Valente

ITA / FMI

Honda

8

21:10.118

31

55

Rukstela Nerijus

LIT / LMSF

KTM

8

21:12.197

32

80

Patrick Vos

NED / KNMV

Suzuki

8

21:32.002

33

51

Aleksandr Tonkov

RUS / MFR

KTM

8

21:41.898

NU

29

Janis Karklins

LAT / LaMSF

Honda

6

15:21.394

NU

89

Tomasz Wysocki

POL / PZM

Yamaha

6

16:23.505

NU

81

Menno Aussems

NED / KNMV

Honda

5

14:11.323

NU

85

Max Anstie

NED / KNMV

Kawasaki

4

10:50.100

NU

37

Julien Lieber

BEL / MUL

KTM

4

13:13.633

NU

107

Bartosz Sawczuk

POL / PZM

Yamaha

3

8:42.392

NU

39

Bence Szuoboda

AUT / OAMTC

KTM

1

3:07.682