80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Alessandro Lupino

ITA / FMI

KTM

9

20:20.221

25

2

83

Glenn Goldenhoff

NED / KNMV

Yamaha

9

20:56.875

+36.654

22

3

126

Robert Bergman

SWE / SVEMO

Suzuki

9

20:57.922

+37.701

20

4

151

Harri Kullas

FIN / SML

KTM

9

21:05.731

+45.510

18

5

95

Dennis Baudrexl

GER / DMSB

KTM

9

21:06.552

+46.331

16

6

157

Matiss Karro

LAT / LaMSF

Honda

9

21:08.220

+47.999

15

7

124

Stefan Olsen

DAN / DMU

Honda

9

21:12.942

+52.721

14

8

158

Davis Ivanovs

LAT / LaMSF

Yamaha

9

21:16.887

+56.666

13

9

25

Indrek Magi

EST / EMF

Yamaha

9

21:20.728

+1:00.507

12

10

94

Ken Roczen

GER / DMSB

Suzuki

9

21:24.644

+1:04.423

11

11

48

Jef Cloots

BEL / FMB

Yamaha

9

21:48.588

+1:28.367

10

12

86

Patryk Gudbaj Galica

POL / PZM

Yamaha

9

21:52.486

+1:32.265

9

13

9

Andrea Cimberio

ITA / FMI

KTM

9

22:01.981

+1:41.760

8

14

129

Tom Johnsson

SWE / SVEMO

Suzuki

9

22:03.838

+1:43.617

7

15

72

Mathias Pedersen

DAN / DMU

Yamaha

9

22:14.020

+1:53.799

6

16

105

Dominique Pascal Thury

GER / DMSB

KTM

9

22:28.320

+2:08.099

5

17

84

Kristers Teko

NED / KNMV

Honda

9

22:29.313

+2:09.092

4

18

68

Martin Varrand

EST / EMF

Kawasaki

9

22:30.454

+2:10.233

3

19

120

Robert Justs

NED / KNMV

Suzuki

9

22:32.440

+2:12.219

2

20

38

Cedric Lieber

BEL / MUL

KTM

9

22:40.925

+2:20.704

1

21

54

Maxim Nazarov

RUS / MFR

KTM

9

22:42.150

+2:21.929

22

77

Lauri Lehtla

EST / EMF

KTM

9

22:44.119

+2:23.898

23

5

Giacomo Redondi

ITA / FMI

Honda

8

20:22.548

+1 okr.

24

152

Petar Petrov

BUL / BMF

Yamaha

8

20:27.030

+1 okr.

25

93

Niks Apfelbaums

LAT / LaMSF

KTM

8

20:37.959

+1 okr.

26

106

Oskar Pieniążek

POL / PZM

Yamaha

8

20:55.231

+1 okr.

27

35

Andrij Burenko

UKR / FMU

Suzuki

8

20:56.212

+1 okr.

28

62

Edoardo Spongia

SMN / FSM

KTM

8

21:03.985

+1 okr.

29

99

Andre Park

EST / EMF

Suzuki

8

21:05.247

+1 okr.

30

21

Alessandro Valente

ITA / FMI

Honda

8

21:10.118

+1 okr.

31

55

Rukstela Nerijus

LIT / LMSF

KTM

8

21:12.197

+1 okr.

32

80

Patrick Vos

NED / KNMV

Suzuki

8

21:32.002

+1 okr.

33

51

Aleksandr Tonkov

RUS / MFR

KTM

8

21:41.898

+1 okr.

NU

29

Janis Karklins

LAT / LaMSF

Honda

6

15:21.394

+3 okr.

NU

89

Tomasz Wysocki

POL / PZM

Yamaha

6

16:23.505

+3 okr.

NU

81

Menno Aussems

NED / KNMV

Honda

5

14:11.323

+4 okr.

NU

85

Max Anstie

NED / KNMV

Kawasaki

4

10:50.100

+5 okr.

NU

37

Julien Lieber

BEL / MUL

KTM

4

13:13.633

+5 okr.

NU

107

Bartosz Sawczuk

POL / PZM

Yamaha

3

8:42.392

+6 okr.

NU

39

Bence Szuoboda

AUT / OAMTC

KTM

1

3:07.682

+8 okr.