80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Alessandro Lupino

ITA / FMI

KTM

9

20:55.793

25

2

95

Dennis Baudrexl

GER / DMSB

KTM

9

20:57.190

+1.397

22

3

151

Harri Kullas

FIN / SML

KTM

9

21:42.074

+46.281

20

4

120

Robert Justs

NED / KNMV

Suzuki

9

21:42.438

+46.645

18

5

93

Niks Apfelbaums

LAT / LaMSF

KTM

9

21:49.730

+53.937

16

6

157

Matiss Karro

LAT / LaMSF

Honda

9

21:55.676

+59.883

15

7

94

Ken Roczen

GER / DMSB

Suzuki

9

22:04.637

+1:08.844

14

8

126

Robert Bergman

SWE / SVEMO

Suzuki

9

22:10.111

+1:14.318

13

9

77

Lauri Lehtla

EST / EMF

KTM

9

22:13.353

+1:17.560

12

10

9

Andrea Cimberio

ITA / FMI

KTM

9

22:15.848

+1:20.055

11

11

83

Glenn Goldenhoff

NED / KNMV

Yamaha

9

22:21.642

+1:25.849

10

12

158

Davis Ivanovs

LAT / LaMSF

Yamaha

9

22:25.818

+1:30.025

9

13

105

Dominique Pascal Thury

GER / DMSB

KTM

9

22:39.636

+1:43.843

8

14

25

Indrek Magi

EST / EMF

Yamaha

9

22:44.237

+1:48.444

7

15

39

Bence Szuoboda

AUT / OAMTC

KTM

9

23:00.102

+2:04.309

6

16

54

Maxim Nazarov

RUS / MFR

KTM

9

23:04.317

+2:08.524

5

17

124

Stefan Olsen

DAN / DMU

Honda

9

23:05.801

+2:10.008

4

18

84

Kristers Teko

NED / KNMV

Honda

9

23:19.015

+2:23.222

3

19

68

Martin Varrand

EST / EMF

Kawasaki

9

23:20.423

+2:24.630

2

20

38

Cedric Lieber

BEL / MUL

KTM

9

23:23.733

+2:27.940

1

21

106

Oskar Pieniążek

POL / PZM

Yamaha

8

21:06.939

+1 okr.

22

48

Jef Cloots

BEL / FMB

Yamaha

8

21:07.999

+1 okr.

23

129

Tom Johnsson

SWE / SVEMO

Suzuki

8

21:09.336

+1 okr.

24

99

Andre Park

EST / EMF

Suzuki

8

21:19.669

+1 okr.

25

5

Giacomo Redondi

ITA / FMI

Honda

8

21:32.658

+1 okr.

26

62

Edoardo Spongia

SMN / FSM

KTM

8

21:35.542

+1 okr.

27

86

Patryk Gudbaj Galica

POL / PZM

Yamaha

8

21:38.461

+1 okr.

28

81

Menno Aussems

NED / KNMV

Honda

8

21:39.553

+1 okr.

29

152

Petar Petrov

BUL / BMF

Yamaha

8

21:47.169

+1 okr.

30

35

Andrij Burenko

UKR / FMU

Suzuki

8

22:08.545

+1 okr.

31

55

Rukstela Nerijus

LIT / LMSF

KTM

8

22:29.339

+1 okr.

32

21

Alessandro Valente

ITA / FMI

Honda

8

22:42.527

+1 okr.

33

80

Patrick Vos

NED / KNMV

Suzuki

8

22:55.553

+1 okr.

34

107

Bartosz Sawczuk

POL / PZM

Yamaha

8

23:24.689

+1 okr.

35

37

Julien Lieber

BEL / MUL

KTM

7

21:01.841

+2 okr.

36

51

Aleksandr Tonkov

RUS / MFR

KTM

7

22:07.286

+2 okr.

37

29

Janis Karklins

LAT / LaMSF

Honda

3

21:17.026

+6 okr.

NU

85

Max Anstie

NED / KNMV

Kawasaki

6

17:35.270

+3 okr.

NU

72

Mathias Pedersen

DAN / DMU

Yamaha

2

6:21.478

+7 okr.

NU

89

Tomasz Wysocki

POL / PZM

Yamaha

1

2:54.993

+8 okr.