125 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski I Runda - Więcbork, 1 maja 2006
Andrzej Gaszewski
Leopold Stypa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

10

2:05.733

10

2

66

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

7

2:09.975

+4.242

4

3

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

8

2:12.981

+7.248

2

4

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

6

2:15.478

+9.745

4

5

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

8

2:16.390

+10.657

8

6

10

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

5

2:17.266

+11.533

2

7

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

6

2:17.336

+11.603

3

8

16

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

7

2:18.993

+13.260

6

9

25

Łukasz Lonka

AP Głogów

9

2:19.606

+13.873

5

10

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

7

2:19.730

+13.997

6

11

8

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:19.995

+14.262

2

12

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

4

2:20.856

+15.123

4

13

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

6

2:21.998

+16.265

3

14

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

7

2:22.521

+16.788

4

15

9

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

5

2:23.496

+17.763

2

16

7

Jacek Lonka

AP Głogów

5

2:23.776

+18.043

5

17

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

6

2:25.219

+19.486

2

18

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

7

2:26.150

+20.417

2

19

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

7

2:27.317

+21.584

7

20

22

Dariusz Przybysz

AP Głogów

5

2:28.209

+22.476

4

21

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

6

2:28.417

+22.684

2

22

15

Paweł Szturomski

AP Głogów

6

2:29.536

+23.803

2

23

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:31.537

+25.804

2

24

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

6

2:31.712

+25.979

3

25

111

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

7

2:33.496

+27.763

2

26

37

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

7

2:33.565

+27.832

3

27

67

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

5

2:37.365

+31.632

2

28

90

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:38.296

+32.563

5

29

110

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

5

2:39.462

+33.729

3

30

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:46.191

+40.458

2

31

38

Paweł Latarski

AMK Człuchów

4

2:55.824

+50.091

3

32

58

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

3

2:56.773

+51.040

2