powyżej 175 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski I Runda - Człuchów, 30 kwietnia 2006
Andrzej Olszewski
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

7

1:53.046

6

2

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

9

2:04.738

+11.692

3

3

5

Jacek Lonka

AP Głogów

8

2:08.362

+15.316

7

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:08.974

+15.928

7

5

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

5

2:12.814

+19.768

3

6

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

8

2:13.606

+20.560

3

7

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

7

2:14.259

+21.213

6

8

2

Marek Przybysz

AP Głogów

6

2:14.581

+21.535

2

9

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

8

2:15.018

+21.972

7

10

78

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

6

2:15.290

+22.244

5

11

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

7

2:15.665

+22.619

5

12

47

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

5

2:16.383

+23.337

4

13

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:16.891

+23.845

5

14

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:20.185

+27.139

6

15

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

6

2:20.718

+27.672

3

16

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

6

2:21.491

+28.445

5

17

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

8

2:21.585

+28.539

7

18

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

6

2:22.987

+29.941

3

19

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:23.555

+30.509

3

20

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

8

2:23.791

+30.745

3

21

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

8

2:24.211

+31.165

5

22

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

6

2:24.778

+31.732

5

23

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:25.178

+32.132

4

24

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:27.308

+34.262

7

25

23

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:28.012

+34.966

6

26

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

7

2:28.044

+34.998

3

27

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

6

2:31.072

+38.026

2

28

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

7

2:33.764

+40.718

3

29

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

7

2:34.217

+41.171

2

30

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

5

2:41.567

+48.521

3

31

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

6

2:53.132

+1:00.086

2

32

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

5

3:05.804

+1:12.758

2