powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski I Runda - Człuchów, 30 kwietnia 2006
Andrzej Olszewski
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

8

2:04.635

8

2

5

Jacek Lonka

AP Głogów

5

2:07.664

+3.029

5

3

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

6

2:07.784

+3.149

3

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:08.557

+3.922

4

5

2

Marek Przybysz

AP Głogów

5

2:09.134

+4.499

2

6

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

7

2:11.203

+6.568

5

7

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

8

2:12.074

+7.439

5

8

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

6

2:12.565

+7.930

4

9

78

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

5

2:13.180

+8.545

2

10

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

6

2:13.181

+8.546

6

11

47

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

5

2:13.556

+8.921

5

12

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

2:15.244

+10.609

4

13

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

3

2:16.547

+11.912

2

14

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

6

2:17.222

+12.587

4

15

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

7

2:17.603

+12.968

2

16

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:18.561

+13.926

2

17

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:21.050

+16.415

4

18

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

5

2:21.193

+16.558

3

19

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

2:22.183

+17.548

5

20

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:22.271

+17.636

3

21

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

5

2:23.167

+18.532

3

22

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

2:24.406

+19.771

3

23

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

5

2:24.564

+19.929

2

24

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

7

2:25.510

+20.875

4

25

23

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:26.044

+21.409

2

26

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

4

2:26.477

+21.842

4

27

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

6

2:28.144

+23.509

2

28

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

5

2:28.527

+23.892

5

29

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

6

2:32.197

+27.562

5

30

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

7

2:37.395

+32.760

5

31

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

6

2:44.507

+39.872

5