powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski I Runda - Człuchów, 30 kwietnia 2006
Andrzej Olszewski
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

14

30:09.108

25

2

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

14

30:35.604

+26.496

22

3

5

Jacek Lonka

AP Głogów

14

30:38.946

+29.838

20

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

14

30:44.830

+35.722

18

5

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

14

31:49.795

+1:40.687

16

6

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

14

31:57.790

+1:48.682

15

7

2

Marek Przybysz

AP Głogów

14

32:06.691

+1:57.583

14

8

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

14

32:11.119

+2:02.011

13

9

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

14

32:15.207

+2:06.099

12

10

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

14

32:15.846

+2:06.738

11

11

78

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

13

30:10.889

+1 okr.

10

12

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

30:13.154

+1 okr.

9

13

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

13

30:33.664

+1 okr.

8

14

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

AMK Człuchów / Yamaha I

13

30:54.788

+1 okr.

7

15

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

13

30:56.515

+1 okr.

6

16

47

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

13

31:02.005

+1 okr.

5

17

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

31:40.264

+1 okr.

4

18

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

13

31:44.180

+1 okr.

3

19

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

13

31:48.892

+1 okr.

2

20

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

13

31:54.635

+1 okr.

1

21

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

12

30:17.405

+2 okr.

22

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

12

30:17.715

+2 okr.

23

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

AMK Człuchów / Yamaha I

12

30:28.987

+2 okr.

24

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

12

30:32.052

+2 okr.

25

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

12

31:00.388

+2 okr.

26

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

10

25:29.156

+4 okr.

27

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

10

31:53.820

+4 okr.

28

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

7

18:30.667

+7 okr.

29

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

4

10:40.485

+10 okr.

30

23

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

3

8:08.243

+11 okr.