powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski I Runda - Człuchów, 30 kwietnia 2006
Andrzej Olszewski
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

14

30:00.266

25

2

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

14

30:23.724

+23.458

22

3

5

Jacek Lonka

AP Głogów

14

30:29.455

+29.189

20

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

14

31:22.162

+1:21.896

18

5

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

14

31:46.876

+1:46.610

16

6

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

14

32:02.921

+2:02.655

15

7

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

14

32:04.468

+2:04.202

14

8

2

Marek Przybysz

AP Głogów

14

32:06.950

+2:06.684

13

9

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

13

30:03.154

+1 okr.

12

10

78

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

13

30:04.601

+1 okr.

11

11

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

13

30:05.624

+1 okr.

10

12

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

13

30:13.214

+1 okr.

9

13

47

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

13

30:20.504

+1 okr.

8

14

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

13

30:22.406

+1 okr.

7

15

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

13

31:07.456

+1 okr.

6

16

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

AMK Człuchów / Yamaha I

13

31:18.898

+1 okr.

5

17

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

13

31:21.193

+1 okr.

4

18

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

13

31:27.656

+1 okr.

3

19

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

13

31:45.971

+1 okr.

2

20

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

31:47.520

+1 okr.

1

21

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

13

32:24.976

+1 okr.

22

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

12

30:20.905

+2 okr.

23

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

12

30:37.099

+2 okr.

24

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

AMK Człuchów / Yamaha I

12

30:51.364

+2 okr.

25

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

12

31:48.678

+2 okr.

26

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

12

32:09.802

+2 okr.

27

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

11

32:36.490

+3 okr.

28

23

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

3

7:36.182

+11 okr.

29

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

2

6:38.498

+12 okr.