125 cc Junior - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 13 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

11

26:12.268

25

2

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

11

26:14.491

+2.223

22

3

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

26:31.059

+18.791

20

4

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

26:38.547

+26.279

18

5

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

11

27:07.119

+54.851

16

6

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

11

27:14.650

+1:02.382

15

7

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

27:16.174

+1:03.906

14

8

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

11

27:23.597

+1:11.329

13

9

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

11

27:27.114

+1:14.846

12

10

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

11

27:38.216

+1:25.948

11

11

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

28:17.517

+2:05.249

10

12

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

28:24.274

+2:12.006

9

13

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

11

28:34.511

+2:22.243

8

14

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

11

28:41.309

+2:29.041

7

15

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

10

26:33.366

+1 okr.

6

16

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

10

26:36.153

+1 okr.

5

17

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

10

27:19.897

+1 okr.

4

18

32

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

10

27:27.770

+1 okr.

3

19

36

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

Yamaha

10

29:19.509

+1 okr.

2

20

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

9

26:53.909

+2 okr.

1

21

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

5

16:58.956

+6 okr.

22

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

Yamaha

4

11:22.355

+7 okr.

23

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

0

5.702

+11 okr.

24

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

0

5.914

+11 okr.

25

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

0

6.972

+11 okr.