125 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 14 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

13

30:18.034

25

2

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

13

30:37.279

+19.245

22

3

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

13

30:38.935

+20.901

20

4

112

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

13

30:39.552

+21.518

18

5

16

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

13

30:41.883

+23.849

16

6

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

13

30:49.090

+31.056

15

7

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

30:51.612

+33.578

14

8

7

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

30:53.546

+35.512

13

9

8

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

13

30:56.608

+38.574

12

10

9

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

13

30:58.515

+40.481

11

11

25

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

13

31:00.476

+42.442

10

12

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

31:33.655

+1:15.621

9

13

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:36.337

+1:18.303

8

14

15

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

13

31:54.013

+1:35.979

7

15

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

13

31:57.234

+1:39.200

6

16

10

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

32:10.805

+1:52.771

5

17

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

13

32:13.571

+1:55.537

4

18

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

13

32:16.433

+1:58.399

3

19

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

13

32:40.981

+2:22.947

2

20

111

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

13

32:44.486

+2:26.452

1

21

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

32:45.081

+2:27.047

22

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

13

32:46.642

+2:28.608

23

67

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Honda

12

31:25.943

+1 okr.

24

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

12

31:56.451

+1 okr.

25

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

32:42.528

+2 okr.

26

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

Yamaha

9

23:47.684

+4 okr.

27

76

Karol Różański

WKM Wschowa

KTM

4

10:29.125

+9 okr.

28

22

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Honda

2

5:09.118

+11 okr.