80 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 14 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

2:53.052

3

2

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

4

3:03.897

+10.845

3

3

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

3

3:04.442

+11.390

2

4

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

3:04.646

+11.594

4

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

3:06.642

+13.590

5

6

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

3:09.510

+16.458

3

7

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

3:15.478

+22.426

4

8

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

3:16.592

+23.540

2

9

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

3:17.225

+24.173

2

10

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

3

3:25.605

+32.553

3

11

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

2

3:28.616

+35.564

2

12

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

4

3:33.153

+40.101

4

13

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

3:35.807

+42.755

3

14

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

4

3:38.349

+45.297

4

15

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

3

3:41.118

+48.066

3

16

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

3:41.624

+48.572

3

17

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

2

3:44.129

+51.077

2

18

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

3

3:49.832

+56.780

3

19

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

3:50.866

+57.814

4

20

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

3

3:58.917

+1:05.865

3

21

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

2

4:13.512

+1:20.460

2

22

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

2

4:52.325

+1:59.273

2

23

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

1

5:28.166

+2:35.114

1