80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 14 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

8

20:15.868

25

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:27.699

+11.831

22

3

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

20:52.857

+36.989

20

4

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

21:02.516

+46.648

18

5

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

21:23.174

+1:07.306

16

6

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

8

21:28.160

+1:12.292

15

7

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

21:30.797

+1:14.929

14

8

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

21:37.630

+1:21.762

13

9

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

21:44.952

+1:29.084

12

10

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

21:51.996

+1:36.128

11

11

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

23:09.737

+2:53.869

10

12

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

20:20.143

+1 okr.

9

13

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

20:24.673

+1 okr.

8

14

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

20:33.314

+1 okr.

7

15

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

20:42.307

+1 okr.

6

16

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

20:50.160

+1 okr.

5

17

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

KTM

7

20:57.828

+1 okr.

4

18

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

20:58.551

+1 okr.

3

19

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

20:58.594

+1 okr.

2

20

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

21:19.975

+1 okr.

1

21

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

21:54.981

+1 okr.

22

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

17:15.330

+2 okr.

23

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

20:40.721

+2 okr.

24

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

2

5:57.834

+6 okr.