80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 14 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:14.330

25

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

20:35.796

+21.466

22

3

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

8

20:39.843

+25.513

20

4

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

20:39.988

+25.658

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

21:14.520

+1:00.190

16

6

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

21:18.463

+1:04.133

15

7

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

21:23.916

+1:09.586

14

8

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

8

21:28.560

+1:14.230

13

9

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

21:33.588

+1:19.258

12

10

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

22:27.415

+2:13.085

11

11

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

22:43.113

+2:28.783

10

12

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

22:50.989

+2:36.659

9

13

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

8

22:58.863

+2:44.533

8

14

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

20:38.737

+1 okr.

7

15

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

20:39.564

+1 okr.

6

16

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

20:43.172

+1 okr.

5

17

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

KTM

7

20:47.114

+1 okr.

4

18

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

21:11.430

+1 okr.

3

19

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

21:11.683

+1 okr.

2

20

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

22:32.417

+1 okr.

1

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

21:05.601

+2 okr.

22

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

4

11:13.555

+4 okr.