powyżej 175 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 13 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

8

2:11.221

8

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

7

2:12.520

+1.299

7

3

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:16.233

+5.012

7

4

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

2:16.338

+5.117

7

5

89

Iiri Hendrych

Czechy

7

2:16.435

+5.214

4

6

87

Ronny Herlitschke

Niemcy

9

2:16.969

+5.748

3

7

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:17.511

+6.290

4

8

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

7

2:19.328

+8.107

3

9

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:19.444

+8.223

6

10

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

7

2:19.543

+8.322

5

11

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:19.736

+8.515

4

12

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:20.333

+9.112

3

13

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:20.357

+9.136

5

14

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:20.916

+9.695

4

15

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:21.372

+10.151

3

16

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

8

2:23.013

+11.792

2

17

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

3

2:23.299

+12.078

3

18

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

6

2:24.788

+13.567

5

19

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

Yamaha

4

2:27.699

+16.478

4

20

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:29.316

+18.095

6

21

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

7

2:29.583

+18.362

6

22

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:29.597

+18.376

4

23

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:29.690

+18.469

6

24

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

8

2:29.691

+18.470

3

25

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Honda

8

2:31.598

+20.377

6

26

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:32.215

+20.994

6

27

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

6

2:33.630

+22.409

6

28

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

5

2:33.813

+22.592

3

29

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:36.716

+25.495

6

30

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:37.294

+26.073

5

31

80

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:38.234

+27.013

2

32

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

2

2:40.276

+29.055

2

33

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

7

2:41.276

+30.055

7

34

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

7

2:45.333

+34.112

5

35

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

2:45.370

+34.149

6