powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 13 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

2:10.745

7

2

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

2:13.218

+2.473

6

3

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

8

2:13.509

+2.764

8

4

87

Ronny Herlitschke

Niemcy

8

2:14.101

+3.356

5

5

89

Iiri Hendrych

Czechy

7

2:15.607

+4.862

4

6

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:16.279

+5.534

2

7

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:16.420

+5.675

4

8

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

4

2:16.704

+5.959

4

9

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

3

2:17.326

+6.581

3

10

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:18.535

+7.790

7

11

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

7

2:18.697

+7.952

6

12

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:18.697

+7.952

6

13

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

8

2:19.033

+8.288

4

14

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

Yamaha

5

2:20.095

+9.350

4

15

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

9

2:21.149

+10.404

3

16

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

8

2:21.497

+10.752

6

17

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

9

2:21.936

+11.191

9

18

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:22.533

+11.788

7

19

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

6

2:23.449

+12.704

6

20

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:27.259

+16.514

6

21

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

6

2:27.740

+16.995

5

22

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

7

2:28.646

+17.901

5

23

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

8

2:29.866

+19.121

3

24

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:30.425

+19.680

7

25

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:30.641

+19.896

4

26

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:33.158

+22.413

2

27

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Honda

7

2:34.296

+23.551

3

28

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

5

2:34.367

+23.622

5

29

80

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:36.095

+25.350

6

30

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

6

2:37.105

+26.360

3

31

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

3

2:37.463

+26.718

2

32

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

4

2:39.387

+28.642

3

33

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

4

2:39.760

+29.015

4

34

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:40.183

+29.438

2

35

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:40.884

+30.139

2