powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 13 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

14

31:56.324

25

2

87

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

14

32:06.358

22

3

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

14

32:18.940

20

4

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

14

32:27.877

18

5

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

14

32:35.555

16

6

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

32:41.665

15

7

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

14

32:47.339

14

8

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

14

32:49.591

13

9

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

14

32:54.545

12

10

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

14

33:32.209

11

11

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

14

33:40.521

10

12

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

14

33:42.378

9

13

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

14

33:43.247

8

14

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

14

33:43.486

7

15

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

14

34:02.100

6

16

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

14

34:04.607

5

17

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

14

34:20.130

4

18

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

Yamaha

13

32:05.874

3

19

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

13

32:25.400

2

20

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

13

32:40.592

1

21

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

33:04.461

22

20

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warmiński

Honda

13

33:07.268

23

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

33:08.711

24

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

13

33:24.934

25

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

33:34.845

26

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

13

33:47.034

27

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Honda

13

33:59.436

28

80

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

32:34.839

29

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

12

33:44.567

30

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca

Yamaha

11

32:27.724

31

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

8

21:24.476

32

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

5

13:26.813

33

6

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

KTM

0

5.691

34

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

0

6.059