powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 13 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

14

31:33.678

25

2

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

14

31:34.318

22

3

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

14

32:33.177

20

4

87

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

14

32:33.873

18

5

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

14

33:00.955

16

6

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

14

33:05.680

15

7

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

33:08.125

14

8

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

14

33:29.973

13

9

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

14

33:31.732

12

10

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

14

33:43.799

11

11

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

33:59.418

10

12

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

13

31:45.497

9

13

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

13

31:47.577

8

14

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

13

31:47.616

7

15

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

Yamaha

13

31:50.763

6

16

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

13

32:13.421

5

17

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

13

32:19.050

4

18

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

32:32.437

3

19

6

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

KTM

13

32:32.660

2

20

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

13

32:46.600

1

21

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

32:58.543

22

20

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warmiński

Honda

13

33:33.724

23

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

33:55.851

24

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Honda

12

31:45.929

25

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

12

31:49.753

26

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

12

32:10.210

27

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

12

32:10.492

28

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

12

32:26.624

29

80

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

32:30.607

30

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

12

32:30.810

31

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

12

32:31.941

32

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

12

34:10.044

33

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca

Yamaha

10

34:12.760

34

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

6

16:02.813