125 cc Junior - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Chełmno, 25 czerwca 2006
Jerzy Dominik
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:16.400

5

2

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

2:19.473

+3.073

6

3

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

8

2:20.016

+3.616

8

4

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:20.020

+3.620

2

5

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

6

2:23.031

+6.631

5

6

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:23.439

+7.039

3

7

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

6

2:25.670

+9.270

4

8

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

2:26.855

+10.455

3

9

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

6

2:27.077

+10.677

4

10

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

5

2:30.499

+14.099

5

11

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:32.487

+16.087

4

12

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:33.191

+16.791

1

13

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:33.371

+16.971

3

14

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

7

2:33.465

+17.065

4

15

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

6

2:34.313

+17.913

3

16

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:38.490

+22.090

7

17

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:38.811

+22.411

7

18

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

5

2:38.913

+22.513

2

19

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

7

2:40.645

+24.245

5

20

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

6

2:42.095

+25.695

5

21

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

5

2:42.896

+26.496

4

22

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

6

2:45.078

+28.678

2

23

32

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

4

2:56.052

+39.652

2

24

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

6

2:59.476

+43.076

2

25

45

Kamil Zachłowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

4

3:09.127

+52.727

2