125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Chełmno, 25 czerwca 2006
Jerzy Dominik
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:17.261

6

2

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:17.979

+0.718

7

3

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:18.378

+1.117

3

4

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:19.704

+2.443

5

5

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:21.798

+4.537

6

6

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

7

2:21.970

+4.709

7

7

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:23.328

+6.067

4

8

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

7

2:24.348

+7.087

7

9

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

2:24.979

+7.718

4

10

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

2:25.893

+8.632

6

11

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

4

2:26.384

+9.123

3

12

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

6

2:27.309

+10.048

6

13

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

4

2:29.256

+11.995

3

14

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:31.632

+14.371

5

15

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

4

2:34.229

+16.968

2

16

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:35.257

+17.996

7

17

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

7

2:35.398

+18.137

4

18

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

5

2:36.549

+19.288

2

19

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

4

2:38.042

+20.781

2

20

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

4

2:41.268

+24.007

4

21

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

4

2:41.654

+24.393

1

22

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:44.524

+27.263

2

23

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

4

2:52.245

+34.984

4

24

32

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

3

2:54.115

+36.854

3

25

45

Kamil Zachłowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

4

2:56.891

+39.630

3