125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Chełmno, 25 czerwca 2006
Jerzy Dominik
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

11

26:01.727

25

2

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

11

26:10.944

+9.217

22

3

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

26:21.259

+19.532

20

4

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

11

26:31.760

+30.033

18

5

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:39.201

+37.474

16

6

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

11

26:48.632

+46.905

15

7

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

26:55.926

+54.199

14

8

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

11

27:19.018

+1:17.291

13

9

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

11

27:21.704

+1:19.977

12

10

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

11

27:34.328

+1:32.601

11

11

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

11

28:12.871

+2:11.144

10

12

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

11

28:17.452

+2:15.725

9

13

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

10

26:10.743

+1 okr.

8

14

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

26:14.728

+1 okr.

7

15

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

10

26:37.082

+1 okr.

6

16

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

10

26:41.673

+1 okr.

5

17

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

10

26:44.146

+1 okr.

4

18

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

10

26:50.477

+1 okr.

3

19

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

27:28.323

+1 okr.

2

20

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

9

26:07.203

+2 okr.

1

21

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

9

26:10.014

+2 okr.

22

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

9

26:16.730

+2 okr.

23

32

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

9

28:40.733

+2 okr.

24

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

5

26:05.330

+6 okr.

NU

45

Kamil Zachłowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

1

2:44.828

+10 okr.