80 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Gdańsk, 28 maja 2006
Tadeusz Szwemin
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:32.721

4

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:46.024

+13.303

5

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:46.583

+13.862

3

4

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

5

2:47.968

+15.247

4

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:49.027

+16.306

6

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:52.403

+19.682

4

7

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:57.127

+24.406

5

8

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:59.179

+26.458

4

9

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

3:02.733

+30.012

3

10

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

3:08.392

+35.671

2

11

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

4

3:08.670

+35.949

4

12

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

3:08.745

+36.024

5

13

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

4

3:11.184

+38.463

3

14

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

3:11.481

+38.760

4

15

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

4

3:13.617

+40.896

4

16

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

3:16.878

+44.157

4

17

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

4

3:17.755

+45.034

4

18

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

3:18.667

+45.946

2

19

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

3

3:20.645

+47.924

3

20

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

4

3:29.425

+56.704

3

21

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

4

3:30.641

+57.920

4

22

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

3:30.868

+58.147

2

23

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

1

3:32.390

+59.669

1

24

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

2

3:41.650

+1:08.929

2

25

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

3:47.869

+1:15.148

4

26

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

1

12:13.470

+9:40.749

1

27

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

+-2:32.721