80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Gdańsk, 28 maja 2006
Tadeusz Szwemin
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:24.557

3

2

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:25.442

5

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:29.502

6

4

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:31.307

2

5

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:32.310

7

6

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:32.759

3

7

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:33.601

4

8

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:35.042

3

9

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:43.567

4

10

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:44.129

2

11

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:46.928

7

12

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:48.745

5

13

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

6

2:49.097

4

14

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:49.166

4

15

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:49.176

5

16

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:49.277

6

17

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

7

2:49.459

4

18

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:51.486

6

19

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:53.476

3

20

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:57.623

3

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

3:04.029

4

22

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

6

3:06.658

6

23

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

5

3:07.445

2

24

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

1

3:08.099

1

25

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

6

3:09.195

4

26

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

3:09.255

4