80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Gdańsk, 28 maja 2006
Tadeusz Szwemin
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:45.886

25

2

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

8

20:51.535

+5.649

22

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

21:42.352

+56.466

20

4

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

21:55.185

+1:09.299

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

23:04.710

+2:18.824

16

6

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

23:18.702

+2:32.816

15

7

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

23:25.333

+2:39.447

14

8

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

20:59.947

+1 okr.

13

9

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

21:36.385

+1 okr.

12

10

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

21:44.353

+1 okr.

11

11

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

21:52.526

+1 okr.

10

12

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

22:14.429

+1 okr.

9

13

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

22:15.460

+1 okr.

8

14

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

22:26.200

+1 okr.

7

15

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

7

22:56.067

+1 okr.

6

16

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

7

23:28.488

+1 okr.

5

17

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

7

23:44.097

+1 okr.

4

18

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

20:46.395

+2 okr.

3

19

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

20:55.643

+2 okr.

2

20

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

21:03.793

+2 okr.

1

21

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

21:23.517

+2 okr.

22

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

6

21:27.220

+2 okr.

23

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

6

22:18.813

+2 okr.

24

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

22:33.927

+2 okr.

NU

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

1

4:14.849

+7 okr.