80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Gdańsk, 28 maja 2006
Tadeusz Szwemin
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

22:23.139

25

2

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

8

22:29.579

+6.440

22

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

23:44.111

+1:20.972

20

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

24:56.222

+2:33.083

18

5

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

25:25.728

+3:02.589

16

6

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

22:24.645

+1 okr.

15

7

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

22:27.594

+1 okr.

14

8

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

23:03.030

+1 okr.

13

9

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

23:18.738

+1 okr.

12

10

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

23:33.203

+1 okr.

11

11

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

24:23.615

+1 okr.

10

12

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

24:51.004

+1 okr.

9

13

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

25:33.636

+1 okr.

8

14

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

26:19.887

+1 okr.

7

15

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

6

22:56.186

+2 okr.

6

16

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

23:38.990

+2 okr.

5

17

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

6

23:41.823

+2 okr.

4

18

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

24:18.357

+2 okr.

3

19

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

25:55.081

+2 okr.

2

20

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

26:23.639

+2 okr.

1

21

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

5

23:19.497

+3 okr.

22

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

24:46.342

+3 okr.

23

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

3

22:53.720

+5 okr.

NU

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

3

11:35.364

+5 okr.

NU

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

2

10:48.513

+6 okr.