powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Chełmno, 25 czerwca 2006
Jerzy Dominik
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

2:12.702

5

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

7

2:15.592

+2.890

7

3

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

6

2:15.618

+2.916

5

4

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

4

2:16.088

+3.386

1

5

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:17.043

+4.341

5

6

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:17.337

+4.635

3

7

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

6

2:17.376

+4.674

6

8

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:18.815

+6.113

1

9

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

7

2:19.368

+6.666

5

10

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

8

2:21.535

+8.833

2

11

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:21.740

+9.038

8

12

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

7

2:22.801

+10.099

3

13

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

7

2:24.103

+11.401

1

14

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:26.456

+13.754

2

15

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:26.980

+14.278

2

16

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

Yamaha

3

2:27.387

+14.685

3

17

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:28.929

+16.227

3

18

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

6

2:29.551

+16.849

2

19

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

6

2:29.882

+17.180

3

20

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

6

2:30.469

+17.767

1

21

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:33.570

+20.868

2

22

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

6

2:34.841

+22.139

1

23

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

3

2:38.770

+26.068

1

24

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:46.906

+34.204

2

25

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:52.816

+40.114

1