powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Chełmno, 25 czerwca 2006
Jerzy Dominik
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

13

29:52.496

25

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

13

30:25.124

+32.628

22

3

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

13

30:27.475

+34.979

20

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

30:30.709

+38.213

18

5

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

13

30:54.734

+1:02.238

16

6

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

31:12.075

+1:19.579

15

7

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

13

31:29.170

+1:36.674

14

8

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:38.435

+1:45.939

13

9

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

32:02.712

+2:10.216

12

10

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

13

32:12.722

+2:20.226

11

11

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

32:17.387

+2:24.891

10

12

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

13

32:18.661

+2:26.165

9

13

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

12

30:21.689

+1 okr.

8

14

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

12

30:40.897

+1 okr.

7

15

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

31:11.376

+1 okr.

6

16

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

12

31:21.681

+1 okr.

5

17

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

12

31:26.288

+1 okr.

4

18

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

12

31:28.119

+1 okr.

3

19

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

12

32:07.495

+1 okr.

2

20

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

12

32:28.506

+1 okr.

1

21

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

Honda

11

30:15.127

+2 okr.

22

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

32:12.847

+2 okr.

NU

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

1

2:42.870

+12 okr.

NS

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

Yamaha

NS

88

Piotr Leśniak

TNT Łomianki

Kawasaki

NS

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM