powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Chełmno, 25 czerwca 2006
Jerzy Dominik
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

13

29:52.496

25

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

13

30:25.124

22

3

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

13

30:27.475

20

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

30:30.709

18

5

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

13

30:54.734

16

6

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

31:12.075

15

7

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

13

31:29.170

14

8

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:38.435

13

9

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

32:02.712

12

10

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

13

32:12.722

11

11

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

32:17.387

10

12

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

13

32:18.661

9

13

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

12

30:21.689

8

14

20

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warmiński

Honda

12

30:40.897

7

15

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

31:11.376

6

16

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

12

31:21.681

5

17

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

12

31:26.288

4

18

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

12

31:28.119

3

19

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

12

32:07.495

2

20

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

12

32:28.506

1

21

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

Honda

11

30:15.127

22

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

32:12.847

NU

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

1

2:42.870

NS

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

Yamaha

NS

88

Piotr Leśniak

TNT Łomianki

Kawasaki

NS

6

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

KTM