125 cc Junior - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Stryków, 23 lipca 2006
Jerzy Dowejko
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

78

Andrij Makhankov

Ukraina

5

2:02.761

3

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:03.803

5

3

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:04.804

3

4

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:05.727

6

5

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

6

2:08.408

5

6

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

2:08.723

6

7

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

5

2:09.542

4

8

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

2:09.662

5

9

111

Adam Kowalczyk

NZ

4

2:09.737

3

10

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:09.987

3

11

37

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

6

2:10.014

5

12

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:10.416

4

13

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:12.381

3

14

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

5

2:14.211

4

15

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

6

2:14.717

3

16

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

6

2:15.204

5

17

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:15.706

4

18

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

6

2:17.274

4

19

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

6

2:17.324

4

20

91

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

6

2:17.359

3

21

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:19.621

3

22

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

6

2:20.211

4

23

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

6

2:21.053

3

24

27

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

6

2:21.322

5

25

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

5

2:21.325

5

26

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

6

2:21.960

4

27

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

5

2:23.264

3

28

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

6

2:29.533

4

29

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:29.631

3

30

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

5

2:29.634

4