125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Stryków, 23 lipca 2006
Jerzy Dowejko
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

6

1:58.771

5

2

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

1:59.334

+0.563

2

3

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

8

2:01.377

+2.606

2

4

78

Andrij Makhankov

Ukraina

7

2:01.932

+3.161

7

5

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:03.161

+4.390

6

6

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

7

2:03.200

+4.429

4

7

111

Adam Kowalczyk

NZ

8

2:04.129

+5.358

4

8

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:04.524

+5.753

7

9

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

2:05.125

+6.354

3

10

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:05.325

+6.554

2

11

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

2:06.140

+7.369

4

12

91

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

7

2:06.400

+7.629

3

13

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

7

2:06.707

+7.936

6

14

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

8

2:07.615

+8.844

3

15

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

7

2:07.811

+9.040

2

16

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:08.212

+9.441

3

17

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

6

2:09.429

+10.658

4

18

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

7

2:09.642

+10.871

3

19

37

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

7

2:10.674

+11.903

7

20

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

6

2:11.127

+12.356

3

21

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:11.359

+12.588

3

22

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

3

2:11.467

+12.696

2

23

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

2:12.008

+13.237

4

24

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

7

2:12.591

+13.820

2

25

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:16.508

+17.737

3

26

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:16.929

+18.158

3

27

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

7

2:17.169

+18.398

5

28

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

7

2:19.177

+20.406

3

29

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:20.720

+21.949

6

30

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

8

2:26.487

+27.716

3