125 cc Junior - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Stryków, 23 lipca 2006
Jerzy Dowejko
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

25:06.217

25

2

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

12

25:37.110

+30.893

22

3

111

Adam Kowalczyk

NZ

Husqvarna

12

26:08.252

+1:02.035

20

4

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

12

26:10.555

+1:04.338

18

5

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

12

26:38.501

+1:32.284

16

6

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

12

27:17.180

+2:10.963

15

7

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

27:34.269

+2:28.052

14

8

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

11

25:12.119

+1 okr.

13

9

91

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

25:16.894

+1 okr.

12

10

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

11

25:24.337

+1 okr.

11

11

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

25:29.381

+1 okr.

10

12

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

11

25:31.068

+1 okr.

9

13

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

25:32.128

+1 okr.

8

14

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

11

25:57.902

+1 okr.

7

15

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

11

26:27.336

+1 okr.

6

16

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

11

27:14.031

+1 okr.

5

17

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

27:44.793

+1 okr.

4

18

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

25:11.268

+2 okr.

3

19

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

10

25:38.965

+2 okr.

2

20

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

10

25:43.146

+2 okr.

1

21

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

10

26:02.947

+2 okr.

NU

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

6

12:54.952

+6 okr.

NU

78

Andrij Makhankov

Ukraina

KTM

6

14:18.068

+6 okr.

NS

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

NS

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

NS

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

NS

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

NS

37

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

NS

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

NS

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM