125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Stryków, 23 lipca 2006
Jerzy Dowejko
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

12

24:30.009

25

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

24:31.283

22

3

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

12

24:57.474

20

4

78

Andrij Makhankov

Ukraina

KTM

12

25:09.299

18

5

111

Adam Kowalczyk

NZ

Husqvarna

12

25:31.068

16

6

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

12

26:03.962

15

7

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

12

26:51.225

14

8

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

11

24:35.306

13

9

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

11

24:47.681

12

10

37

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

11

25:11.885

11

11

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

25:14.605

10

12

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

11

25:39.947

9

13

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

25:48.841

8

14

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

11

26:40.420

7

15

91

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:43.943

6

16

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

10

23:35.879

5

17

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

10

24:30.705

4

18

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

24:41.650

3

19

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

10

24:48.894

2

20

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

24:54.871

1

21

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

10

25:08.030

NU

27

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

20:34.931

NU

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

11:01.407

NU

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

4

8:20.168

NU

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

23:04.620

NU

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

11

23:36.579

NU

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

22:37.389

NU

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

10

22:46.235

NU

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

NS

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha