125 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

15

31:18.915

25

2

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

15

31:33.264

22

3

16

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

15

31:41.144

20

4

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

15

31:49.963

18

5

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

31:52.517

16

6

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

15

31:58.925

15

7

25

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

15

32:02.554

14

8

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

32:20.026

13

9

7

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

32:20.408

12

10

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

15

32:23.189

11

11

15

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

15

32:41.622

10

12

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

15

32:52.867

9

13

10

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

32:59.096

8

14

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

15

33:01.391

7

15

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

15

33:13.588

6

16

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

15

33:17.269

5

17

30

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

15

33:18.220

4

18

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

31:31.926

3

19

67

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Honda

14

32:22.390

2

20

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

14

32:46.346

1

21

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

14

33:07.391

22

116

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

14

33:10.296

23

103

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

13

31:44.937

24

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

13

31:45.457

NU

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

20:26.659

NU

8

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

KTM

7

15:40.294

NU

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

12:43.349

NU

9

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

14

30:09.607