80 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

4

2:13.029

4

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:13.868

3

3

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:17.735

3

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

5

2:18.231

5

5

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:19.377

5

6

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

6

2:20.525

6

7

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

4

2:26.494

3

8

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:29.030

5

9

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

4

2:31.455

4

10

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:32.636

4

11

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

5

2:33.993

4

12

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:34.995

5

13

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

4

2:35.841

4

14

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

5

2:37.653

4

15

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

4

2:38.374

4

16

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

6

2:38.855

4

17

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

4

2:38.949

3

18

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:39.731

4

19

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

4

2:39.811

3

20

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:40.496

5

21

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

4

2:50.513

4

22

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

3

2:51.086

3

23

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:51.911

4

24

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

2:52.811

2

25

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

3

2:55.854

3

26

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

2

2:56.046

2

27

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

3

2:57.396

2

28

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

2

3:02.080

2