80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

7

2:13.418

5

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:14.430

7

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:15.680

6

4

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:16.601

6

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:19.704

5

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:20.395

8

7

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

6

2:20.441

3

8

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:23.133

6

9

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:28.016

7

10

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

2:28.104

7

11

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:28.152

4

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:30.295

4

13

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:30.875

6

14

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:31.020

7

15

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:32.192

7

16

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

2:33.451

3

17

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

7

2:33.613

7

18

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:34.321

6

19

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:34.792

7

20

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:36.488

4

21

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:36.736

2

22

87

Michail Sorokulow

Rosja

Kawasaki

7

2:39.511

7

23

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:40.809

6

24

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:41.158

6

25

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:41.387

5

26

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:47.162

6

27

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:47.800

6

28

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:54.765

4

29

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

4

3:00.882

2