80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

7

2:13.418

5

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:14.430

+1.012

7

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:15.680

+2.262

6

4

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:16.601

+3.183

6

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:19.704

+6.286

5

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:20.395

+6.977

8

7

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

6

2:20.441

+7.023

3

8

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:23.133

+9.715

6

9

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:28.016

+14.598

7

10

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

2:28.104

+14.686

7

11

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:28.152

+14.734

4

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:30.295

+16.877

4

13

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:30.875

+17.457

6

14

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:31.020

+17.602

7

15

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:32.192

+18.774

7

16

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

2:33.451

+20.033

3

17

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

7

2:33.613

+20.195

7

18

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:34.321

+20.903

6

19

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:34.792

+21.374

7

20

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:36.488

+23.070

4

21

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:36.736

+23.318

2

22

87

Michail Sorokulow

Rosja

Kawasaki

7

2:39.511

+26.093

7

23

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:40.809

+27.391

6

24

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:41.158

+27.740

6

25

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:41.387

+27.969

5

26

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:47.162

+33.744

6

27

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:47.800

+34.382

6

28

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:54.765

+41.347

4

29

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

4

3:00.882

+47.464

2