80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

9

20:39.655

25

2

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

21:10.338

+30.683

22

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

21:21.634

+41.979

20

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

21:27.790

+48.135

18

5

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

21:35.024

+55.369

16

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:40.236

+1:00.581

15

7

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

21:41.073

+1:01.418

14

8

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

23:17.892

+2:38.237

13

9

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

20:40.472

+1 okr.

12

10

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

20:42.978

+1 okr.

11

11

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

8

20:49.007

+1 okr.

10

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

8

20:50.794

+1 okr.

9

13

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

21:02.723

+1 okr.

8

14

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

21:14.484

+1 okr.

7

15

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

21:16.784

+1 okr.

6

16

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

21:39.013

+1 okr.

5

17

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

21:48.442

+1 okr.

4

18

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:52.614

+1 okr.

3

19

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

21:59.854

+1 okr.

2

20

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

8

22:32.973

+1 okr.

1

21

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

7

20:54.218

+2 okr.

22

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

21:46.662

+2 okr.

23

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

22:07.111

+2 okr.

24

87

Michail Sorokulow

Rosja

Kawasaki

7

22:09.619

+2 okr.

NU

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

17:51.997

+3 okr.

NU

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

10:40.316

+5 okr.

NU

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

4

11:44.769

+5 okr.

NU

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

14:11.986

+5 okr.