80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

9

20:05.795

25

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

20:34.529

22

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

20:44.126

20

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

20:51.541

18

5

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:57.272

16

6

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:04.113

15

7

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

21:05.408

14

8

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

21:09.235

13

9

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

22:18.356

12

10

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

20:14.037

11

11

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

20:31.454

10

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

8

20:46.006

9

13

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

20:49.283

8

14

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

20:55.066

7

15

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

21:07.852

6

16

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

21:27.595

5

17

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

21:31.689

4

18

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

8

21:40.717

3

19

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

21:45.919

2

20

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:46.812

1

21

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

8

21:48.207

22

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:49.399

23

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

21:50.782

24

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

22:17.629

25

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

7

20:21.823

26

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

20:43.065

27

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

21:21.147

NU

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

1

2:27.806

WK

87

Michail Sorokulow

Rosja

Kawasaki

4

11:32.668