powyżej 175 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Stryków, 23 lipca 2006
Jerzy Dowejko
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

6

1:58.991

6

2

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

7

2:01.868

+2.877

3

3

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:02.057

+3.066

6

4

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

2:02.679

+3.688

3

5

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

6

2:03.673

+4.682

2

6

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

5

2:04.533

+5.542

5

7

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

6

2:06.329

+7.338

5

8

111

Łukasz Kurowski

Motoklub Olsztyn

6

2:06.597

+7.606

3

9

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

6

2:06.719

+7.728

2

10

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

6

2:07.880

+8.889

4

11

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

6

2:08.682

+9.691

6

12

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

5

2:09.607

+10.616

3

13

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

5

2:10.202

+11.211

5

14

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:10.642

+11.651

4

15

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

6

2:11.713

+12.722

3

16

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:16.169

+17.178

3

17

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

6

2:16.863

+17.872

3

18

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

5

2:17.334

+18.343

5

19

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:18.790

+19.799

5

20

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

6

2:19.295

+20.304

2

21

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

5

2:21.126

+22.135

4

22

15

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

5

2:22.379

+23.388

2

23

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

2

2:22.498

+23.507

2

24

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

2:23.803

+24.812

4

25

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

5

2:25.211

+26.220

2

26

90

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

5

2:26.728

+27.737

4

27

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:29.362

+30.371

2