125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Oborniki, 6 sierpnia 2006
Władysław Knap
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

26:24.479

25

2

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

11

27:06.445

+41.966

22

3

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

11

28:20.777

+1:56.298

20

4

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

11

31:50.776

+5:26.297

18

5

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

10

26:55.437

+1 okr.

16

6

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

10

27:02.343

+1 okr.

15

7

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

10

27:04.065

+1 okr.

14

8

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

10

27:23.180

+1 okr.

13

9

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

10

27:44.768

+1 okr.

12

10

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

10

28:11.199

+1 okr.

11

11

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

10

28:21.489

+1 okr.

10

12

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

10

28:54.759

+1 okr.

9

13

31

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

29:24.437

+1 okr.

8

14

38

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

9

26:40.901

+2 okr.

7

15

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

31:10.985

+2 okr.

6

16

66

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

8

27:07.261

+3 okr.

5

17

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

7

28:10.134

+4 okr.

4

NU

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

4

11:56.247

+7 okr.

3

NU

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

14:37.806

+8 okr.

2

NU

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

2

5:58.517

+9 okr.

1

NU

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

1

3:35.811

+10 okr.

NU

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

1

4:26.699

+10 okr.

NU

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

1

4:59.901

+10 okr.

NS

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

NS

122

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn