80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Nowogard, 2 lipca 2006
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

1:59.324

5

2

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

6

1:59.938

6

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:02.145

8

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

7

2:03.792

5

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:04.691

7

6

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

2:04.802

4

7

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:07.233

8

8

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:13.088

3

9

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

2:13.826

7

10

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:15.409

4

11

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:17.129

5

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:20.450

7

13

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

2:21.350

6

14

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:22.316

4

15

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

2:22.536

7

16

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

4

2:23.209

2

17

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:24.541

4

18

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:26.164

4

19

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:28.303

6

20

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:31.196

7

21

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

7

2:31.849

3

22

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:33.398

4

23

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

5

2:35.439

2

24

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:48.907

2

25

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:50.957

4

26

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

2

3:30.126

2