80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Nowogard, 2 lipca 2006
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

10

20:23.925

25

2

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

21:05.211

+41.286

22

3

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

22:17.955

+1:54.030

20

4

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

22:26.980

+2:03.055

18

5

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

20:26.781

+1 okr.

16

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:01.569

+1 okr.

15

7

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

9

21:13.598

+1 okr.

14

8

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

21:21.610

+1 okr.

13

9

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

9

21:32.211

+1 okr.

12

10

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

21:44.501

+1 okr.

11

11

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

21:48.346

+1 okr.

10

12

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

21:49.189

+1 okr.

9

13

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

21:51.661

+1 okr.

8

14

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

9

22:03.728

+1 okr.

7

15

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

22:29.751

+1 okr.

6

16

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

22:44.768

+1 okr.

5

17

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

9

22:53.795

+1 okr.

4

18

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

8

20:45.044

+2 okr.

3

19

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:46.609

+2 okr.

2

20

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

21:01.089

+2 okr.

1

21

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:05.578

+2 okr.

22

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

21:33.210

+2 okr.

23

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

7

21:26.412

+3 okr.

24

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:52.418

+3 okr.

NU

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

16:24.279

+2 okr.

NU

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

5

13:45.625

+5 okr.